بازیابی اطلاعات هارد فرمت شده

بازیابی اطلاعات هارد فرمت شده یکی از شایع ترین درخواست های مشتریان محترم از مراکزی مثل ما است. ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که هنگام نصب ویندوز بدلیل انتخاب اشتباهی درایو C، سهوا درایو دیگری را فرمت کرده باشید و یا با اتصال هارد اکسترنال به تجهیزاتی مثل تلوزیون های هوشمند و یا گیرنده های دیجیتال هارد فرمت شده و یا دچار مشکل گردیده و اطلاعات درون آن پاک شده است. در چنین مواردی هارد پلاس میتواند ظرف چند دقیقه اطلاعات از دست رفته را به شما برگرداند. اما یک شرط مهم وجود دارد! اینکه هرگز بر روی هاردی که فرمت شده اطلاعات جدید کپی نشود. در غیر این صورت به میزان حجم اطلاعات جدید از اطلاعات قبلی نابود خواهد شد. مضاف بر اینکه دیگر نمیتوان اطلاعات را با ترتیب پوشه ها و دسته بندی قبلی بازیابی کرد.

بازیابی اطلاعات هارد فرمت شده

باز هم توصیه میکنیم که هرگز بر روی هاردی که فرمت شده اطلاعات جدید نریزید. متاسفانه یک باور غلط در بین مشتریان ما رایج است که تصور میکنند هارد دیسک تا چندین لایه اطلاعات را ذخیره میکند و میتوان اطلاعات را تا چند لایه بازیابی کرد. ما تاکید میکنیم که چنین تصوری کاملا غلط بوده و تمام تجهیزات ذخیره سازی تنها یک لایه از اطلاعات را درون خود ذخیره میکنند!

توضیحات بالا در مورد مموری کارت ها و فلش ها هم صدق میکند. بنابراین چنانچه مموری کارت و یا فلش خورد را سهوا فرمت کرده اید هرگز اطلاعات جدید روی آن منتقل نکنید!

چنانچه موارد فوق را رعایت نمودید ما به شما قول میدهیم که ظرف چند دقیقه اطلاعاتتان را درست مثل قبل تحویلتان خواهیم داد. هیچ کدام از نرم افزارهای مربوط به ریکاوری قادر به بازیابی اطلاعات در چند دقیقه نیستند! اما این اتفاق در هارد پلاس بدلیل کسب دانش فنی سطح بالا امکان پذیر گردیده است. کسب این دانش فنی حاصل تلاش های فروان آقای علیرضا جوادپور طی چندین سال مطالعه تخصصی است.

قابل توجه کاربران محترم
با توجه به حجم بالای پرسش و پاسخ ها در قسمت کامنت های سایت در صورتی که نیاز به دریافت سریع پاسخ سوالات خود دارید لطفا سوال خود را در دایرکت پیج اینستاگرام مجموعه مطرح نمایید. ضمنا آدرس پیج در انتهای همین صفحه در دسترس است. با تشکر