Category Menu

آنتی ویروس قدرتمند شرکت کسپرسکی حافظ امنیت گوشی هوشمند شماست!

حفظ امنیت اطلاعات

راهکار حفظ امنیت اطلاعات در گوشی های هوشمند!

بر هیچ کس پوشیده نیست که گوشی های هوشمند تبدیل به همراهان همیشگی و جزئی از زندگی روزمره ما شده اند. جدای از امکانات ارتباطی که علت پدید آمدن این گجت است دلیل مهم دیگری وجود دارد که باعث میشود این وسیله را همیشه همراه خود حمل کنیم و آن دلیل این است که گوشی های هوشمند قابلیت ذخیره سازی هر نوع اطلاعاتی را در خود دارند که این اطلاعات میتواند مربوط به زندگی روزمره و یا اطلاعات شغلی و تحصیلی ما باشد. در عصر امروز که تقریبا تمام فعالیت های بشر به نوعی وابسته به اطلاعات است بنابراین حفظ امنیت اطلاعات نیز بسیار اهمیت پیدا میکند. متاسفانه در دنیای مجازی هم مانند دنیای واقعی افراد شروری وجود دارند که امنیت دارایی های مجازی و اطلاعات اشخاص را به خطر می اندازند. یکی از راه های جلوگیری از اینگونه خرابکاری ها استفاده از نرم افزار های امنیتی است!

اینگونه نرم افزارها تا حدود بسیار زیادی میتوانند جلوی آسیب ها و تهدید های دنیای مجازی را بگیرند و امنیت اطلاعات شما را تامین کنند. یکی از قویترین نرم افزارها در این زمینه محصولی از شرکت روسی کسپرسکی است که قابلیت های بسیار فراوانی دارد و یک سر و گردن ار رقبای خود بالاتر است.

هارد پلاس آخرین نسخه از این برنامه هوشمند را جهت حفظ امنیت اطلاعات شما در سایت قرار داده که میتوانید از لینک زیر دانلود نمایید

 

دانلود kaspersky mobile security

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *